ДУ ПРОРИСК ДООЕЛ

ул. 852 бр. 62 (Комплекс Газела)

Скопје, Македонија

 

 

Телефон/Факс: 00 389 2 2549 689
Мобилен: +389 71 352 450 

 

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
www.prorisk.mk

icon

Испрати порака

 1. Име*
  Ве моиме внесете го вашето име
 2. Е-пошта*
  Ве молиме внесете ја вашата електронска пошта
 3. Порака*
  Ве молиме внесете порака
 4. Шифра*
  Шифра
  Invalid Input

За нас

ДУ ПРОРИСК ДООЕЛ – Илинден е друштво чија дејност е исклучиво безбедноста при работа и дејности тесно поврзани со неа како што се заштитата од пожари и заштитата и спасувањето од природни несреќи.

 

Контакт

Тел. 00 389 2 2549 689
Моб. +389 71 352 450
 

ул. 852 бр. 62 (Комплекс Газела) 
Скопје, Р. Македонија
 

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.